Danışmanlık

Sanal Bilgi İşlem, bağımsız olarak veya personelinizle iş birliği içinde çalışabileceğimiz bir dizi BT hizmeti sunar. Önemli BT kararları vermenize veya elde etmek için zaman bulamayacağınız yeni BT girişimini uygulamanıza yardımcı olabileceğimiz çok çeşitli becerilerimiz var. Ayrıca, bu proje ve uygulamaları kaliteden ödün vermeden sıkı bir bütçeyle sunmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok alanda mükemmel deneyim ve uzmanlığa sahibiz

Bu, birçok kuruluşun altyapılarını daha verimli ve yönetilebilir hale getirmek için değerlendirdiği önemli bir alandır. Genellikle iç uzmanlık eksikliği vardır ve bu noktada Sanal Bilgi İşlem uygun çözümlerin hem planlamasına, devreye alınmasına hem de desteklenmesine yardımcı olabilir.

Kurumsal Sanallaştırma ve gelişmiş depolama çözümleri hakkındaki en son teknolojiyi kullanan Sanal Bilgi İşlem, diğer yüksek profilli müşterilerle olduğu gibi yüksek esnekliğe sahip platformlar tasarlamanıza ve uygulamanıza yardımcı olabilir.

Veri depolama gereksinimleri her geçen yıl artmaktadır ve zorluk, bu talebin nasıl karşılanacağıdır. Çok fazla insan mevcut sunucularını genişletmeye çalışıyor, ancak bu onları kesintilere ve hatta veri kaybına maruz bırakabilir. Sanal Bilgi İşlem, iş ihtiyaçlarınız için doğru depolama çözümünü seçmenize yardımcı olabilir.

En temel çözümümüz müşterilerimize DR ve Kurumsal yedekleme sağlamaya odaklanmıştır. Bu nedenle, DR ve yedekleme gereksinimleriniz konusunda size yardımcı olacak çözümler sağlamaktayız.

  • Active Directory Çözümleri:

Sanal Bilgi İşlem, Bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime ve uzmanlığa sahibiz ve AD dağıtımları ile birçok şirkete başarıyla yardımcı olduk.

Evden ve Uzaktan çalışmak daha yaygın hale geldiğinde, güvenilir bağlantıların gerekli olması her zamankinden daha kritik hale geliyor. Sanal Bilgi İşlem olarak, müşterilerimizle bu bağlantıları uyguluyoruz ve VPN gereksinimleriniz konusunda size yardımcı olabiliriz.

Altyapı yükseltme projelerini yönetme konusunda Sanal Bilgi İşlem, bütçe gereksinimlerinizi karşılamaya odaklanırken sorunsuz bir geçişin nasıl gerçekleştirileceği konusunda deneyimli rehberlik sunabilir.

  • Bulut / Barındırılan Çözüm Danışmanlığı:

Sanal Bilgi İşlem, Bulut çözümleri konusunda deneyimli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bu nedenle, Buluta taşınmak için doğru çözüm dengesini ve deneyimlerimizi size bildirmek için iyi bir konumdayız.

Barındırılan masaüstü ortamlarının uzaktan desteklenmesi ve denetlenmesi konusunda deneyime sahibiz ve iş ihtiyaçlarınız için uygun aracı seçmenize yardımcı olabiliriz.