Uzaktan Kullanıcı Erişimi

BT’nin esnek ve mobil çalışmayı destekleyecek çözümümüzde, çalışanlarınızı ister evden, ister iş seyahatinden, isterseniz diğer ofisinizden eşit derecede verimli olacak şekilde donatabilmenize yardımcı olabiliriz.

Yararları:

  • Evdeyken ofiste sahip olduğunuz işlevselliği kullanın
  • E-postanıza dünyanın her yerinden güvenli bir şekilde erişin
  • VPN ağınız üzerinden dosya, kaynak, yazıcı ve personel paylaşın

Ev kullanımı

Evdeyken, ofiste sahip olduğunuz işlevselliği ofis ortamında kullandığınız yazılım ve makinelerinize erişim dahil olmak üzere ev konumunuzda kullanılabilir.

Ev makinenize kurulacak VPN istemci sayesinde, ofis LAN’ınıza güvenli erişim sağlayarak orada depolanan bilgileri kullanmanızı sağlayan bir yapı oluşturacaktır.

Seyahat

Dizüstü bilgisayarınızla seyahat etmeyi seçerseniz, bir ev makinesinde yüklü olan aynı VPN istemcisi, dünyanın herhangi bir yerinde Internet’e giriş yaptıktan sonra ofis LAN’ınıza ve e-postanıza erişmenizi sağlar. Yanınızda bir defter almak istemiyorsanız, e-postanıza (güvenlik nedeniyle LAN’a değil) herhangi bir genel kullanım makinesinden erişebilirsiniz.

Çok Ofis

Sanal Bilgi İşlem, birden fazla yeri olan şirketlere büyük avantajlar sunar. Uyguladığımız VPN teknolojisi, dosyalarınızı, kaynaklarınızı ve yazıcılarınızı paylaşmanıza olanak sağlamak için sitelerinizi zahmetsizce bağlar.

VPN çözümümüz ve 7/24 Desteğimiz, müşterilerimize sağlayabileceğimiz paha biçilmez avantajlardan sadece birkaçıdır.