BT Destek kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanıyor musunuz?

İç kaynak sıkıntısı çekiyor musunuz?

Kabul edelim – az sayıda şirket ihtiyaç duydukları tüm BT kaynaklarına erişebildiğini iddia edebilir. Örneğin, tüm kaynaklarınız yangınla mücadelede güncel konular olduğu için stratejik bir girişimde bulunamamak. Ya da belki de BT destek taleplerinizde öngörülemeyen zirveler ve oluklar ile mücadele etmeye çalışıyorsunuzdur.

Doğası gereği güvenilir sistemleri uygulayarak öngörülebilir 7/24 destek kapsamı, deneyimli danışmanlık hizmetleri, proaktif hesap yönetimi.

Belirli BT becerilerini elde etmekte zorlanıyor musunuz?

Tabii ki, bazen meydan okuma çok özel bir beceri tanımlamak ve kazanmaktır. Örneğin, sanallaştırma, bulut bilişim, işbirliği veya gelişmiş ağ iletişiminden yararlanmak isteyen, ancak gerekli şirket içi deneyime sahip olmayan.

Aradığınız sonuçları sunmak için mevcut kaynaklarınızla birlikte çalışabilecek son derece deneyimli uzman danışmanlar veya tamamlayıcı BT destek kaynakları sunarak yardımcı olabiliriz.

Mevcut BT destek tedarikçiniz sizi yarı yolda bırakıyor mu?

Yeni müşterilerimizin çoğu bize geliyor, çünkü mevcut BT destek satıcıları, kuruluşlarına sürekli olarak tatmin edici bir destek sunacak kaynaklardan, sistemlerden veya becerilerden yoksundu ve işlerinin bir sonucu olarak acı çekiyordu.

Son derece deneyimli danışmanlık ve proaktif hesap yönetimi ile birlikte, 7/24 desteğiyle tahmin edilebilir yüksek düzeyde hizmet sunan uygun fiyatlı sabit fiyatlı BT destek sözleşmeleri sağlayarak yardımcı olabiliriz.