Yüksek veya öngörülemeyen BT Destek maliyetleriniz mi var?

BT Desteğinize olması gerekenden daha fazla harcama yapacağınızdan endişe duyuyor musunuz?

Belki de başka yerlerde daha iyi uygulanabilecek BT desteğine değerli iç kaynaklar tahsis etmek zorundasınız. Belki – birçok yeni müşterimiz gibi – fazla ücret almak veya gerçekten ihtiyaç duyduğunuzdan daha büyük sistemler satmak konusunda daha önce kötü deneyimler yaşadınız. Ya da her destek olayı için makul olmayan bir miktar ödemek zorunda olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Kullanıcı başına aylık sabit bir maliyetle yüksek düzeyde hizmet sunan bir BT destek sözleşmesi sunarak ve bulut içi ve yerinde hizmetlerin en uygun maliyetli kombinasyonunu uygulamanıza yardımcı olabiliriz.

İhtiyacınız olduğunu bildiğiniz işlevselliği karşılamaya çalışıyor musunuz?

BT hizmetlerinizi, uygulamalarınızı ve yeteneklerinizi parça parça bazda satın alırken maliyetler hızla artabilir. BT’den en iyi şekilde yararlanmanız için işletmenizin gerçekten ihtiyaç duyduğunu bildiğiniz sağlam işlevselliği sağlamak zor olabilir.

Kurumsal düzeyde barındırılan e-posta, barındırılan tesis dışı yedekleme ve barındırılan masaüstü gibi tek bir entegre, uygun fiyatlı sabit fiyat sözleşmesinde, ihtiyacınız olan eksiksiz BT yeteneklerini sağlamak için önemli satın alma gücümüzü kullanarak ve ölçek ekonomilerinden yararlanarak yardımcı olabiliriz.

Beklenmedik BT faturaları almaktan bıktınız mı?

Mevcut BT destek sağlayıcınız tehlikeli bir tesisatçı gibi mi davranıyor? Her zaman, temel hizmetlerinin bir parçası olması gerektiğini düşündüğünüz şeyler için sizden ekstra ücret talep etmek istiyorlar mı?

Kötü sürprizleri ortadan kaldıran, açıkça tanımlanmış bir hizmet seviyesi sözleşmesi içeren her şey dahil bir BT destek sözleşmesi sunarak yardımcı olabiliriz. 7/24 destek hizmetlerimiz ve sabit fiyat sözleşmelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçmeniz yeterlidir.