BT başarısızlığının işiniz üzerindeki etkisinden endişe duyuyor musunuz?

Sistemlerinizin ve verilerinizin güvenliği konusunda endişeli misiniz?

Sistemlerinizi güvende tutmak sürekli uyanıklığa bağlıdır. Yedeklere güveniyorsanız, bunların her gün alınması, güvenli bir yerde saklanması ve düzenli olarak test edilmesi gerekir. Virüsten koruma programınızı güncel tutsanız bile, tek bir geçiş tüm ağınızın güvenliğini tehlikeye atabilir.

Hızlı kurtarma özelliklerine sahip güvenli bir veri merkezine otomatik bir tesis dışı yedekleme uygulayarak, tam olarak yönetilen bir güvenlik duvarı kurarak ve virüsten korumanızı, hem ağınız hem de yerel aygıtlarınız için tamamen güncel olmasını sağlayarak yardımcı olabiliriz.

Şu anda bir BT sorununuz mu var?

Bazen yeni bir müşteri, çökmüş bir e-posta sunucusu, önemli veri kaybı veya işten çıkan mevcut bir BT destek sağlayıcısı gibi acil BT krizinden muzdarip olabilir.

Deneyimli danışmanlarımız, kilit sistemlerini geri yüklemelerine veya yeniden kurmalarına, yeni ekipman edinmelerine ve işlerini geri almalarına yardımcı olurken, onları 24 saat destek hizmetimizle çalıştırarak yardımcı olabiliriz.

İş sürekliliği konusunda endişeli misiniz?

Bir BT felaketi olursa – ofisleriniz yandıysa, tüm ekipmanınız çalındıysa veya bir disk sürücüsü başarısız olursa ve yakın zamanda yedek mevcut değilse işinizle nasıl başa çıkacaksınız? Bu durumlarda hız esastır. Doğru sistemlerle birçok potansiyel sorunun bir krize dönüşmesini engelleyebildik.

En kötü durum meydana gelirse ve ne zaman gerçekleşirse, 7/24 destek hizmetimiz ve proaktif hesap yönetimimiz, müşterilerimizin yeni ekipman satın alabilmelerini, yapılandırabilmelerini ve kurabilmelerini, uygulamalarını ve verilerini geri yüklemelerini ve işlerini en hızlı şekilde yeniden kurmalarını sağlamalarına yardımcı olabiliriz.