Hakkımızda

Çoğu kullanıcı, küçük ve orta ölçekli işletmenin(KOBİ) BT altyapılarının sürekli çalışmasını istediklerini, böylece işlerini yürütmeye odaklanabileceklerini biliyoruz.

BT hizmetleri dünyasında olup bitenlerin bilincindeyiz.

Bu nedenle; Çözüm odaklı müşteri hizmetleri değerlerimizin merkezinde yer alıyor ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizin kullandığımız teknoloji kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, bizimle çalışmaktan zevk alacağınıza ve bizi sadece teknoloji sorunlarınızı çözen insanlar olarak değil, işinizi büyütmenize ve ilerlemenize yardımcı olan gerçek bir BT ortağı olarak göreceğinize inanıyoruz.

2020 yılı Mayıs ayında Türkiye’nin iş dünyasına BT desteklerini tamamen dış kaynaklardan kullanma veya mevcut BT kaynaklarını tamamlama seçeneği sunan esnek bir hizmet yelpazesi sunmak için Sanal Bilgi İşlem‘i kurduk.

Yolculuğumuzda, yenilikçilik ve geleceğe yönelik müşteri hizmetleri ile alanın önde gelen oyuncularından biri olarak ortaya çıktık. Bir dizi Stratejik İş Ortağı ile derin teknik uzmanlığı basit iş dillerinde konuşma yeteneğiyle birleştiriyoruz.

Müşterilerimizin çoğunun neden bizi tavsiye ettiğini öğrenmek için bizimle iletişime geçin!